<oembed><version>1.0</version><provider_name>Cactus-online</provider_name><provider_url>https://www.cactus-online.net/fr/</provider_url><author_name>irena.kazakova</author_name><author_url>https://www.cactus-online.net/fr/author/irena-kazakova/</author_url><title>SHPR28600 Euphorbia pachypodioides</title><type>rich</type><width>600</width><height>338</height><html>&lt;blockquote class="wp-embedded-content" data-secret="KoK1murkYx"&gt;&lt;a href="https://www.cactus-online.net/fr/produit/shpr28600-euphorbia-pachypodioides/"&gt;SHPR28600 Euphorbia pachypodioides&lt;/a&gt;&lt;/blockquote&gt;&lt;iframe sandbox="allow-scripts" security="restricted" src="https://www.cactus-online.net/fr/produit/shpr28600-euphorbia-pachypodioides/embed/#?secret=KoK1murkYx" width="600" height="338" title="&#xAB;&#xA0;SHPR28600 Euphorbia pachypodioides&#xA0;&#xBB; &#x2014; Cactus-online" data-secret="KoK1murkYx" frameborder="0" marginwidth="0" marginheight="0" scrolling="no" class="wp-embedded-content"&gt;&lt;/iframe&gt;&lt;script type="text/javascript"&gt;