<oembed><version>1.0</version><provider_name>Cactus-online</provider_name><provider_url>https://www.cactus-online.net/ja/</provider_url><author_name>irena.kazakova</author_name><author_url>https://www.cactus-online.net/ja/author/irena-kazakova/</author_url><title>SHPR36007 Lithops mix</title><type>rich</type><width>600</width><height>338</height><html>&lt;blockquote class="wp-embedded-content" data-secret="0UgfJ4Xr6C"&gt;&lt;a href="https://www.cactus-online.net/ja/product/shpr36007-lithops-mix/"&gt;SHPR36007 Lithops mix&lt;/a&gt;&lt;/blockquote&gt;&lt;iframe sandbox="allow-scripts" security="restricted" src="https://www.cactus-online.net/ja/product/shpr36007-lithops-mix/embed/#?secret=0UgfJ4Xr6C" width="600" height="338" title="&#x201C;SHPR36007 Lithops mix&#x201D; &#x2014; Cactus-online" data-secret="0UgfJ4Xr6C" frameborder="0" marginwidth="0" marginheight="0" scrolling="no" class="wp-embedded-content"&gt;&lt;/iframe&gt;&lt;script type="text/javascript"&gt;